Nieletni paragraf

29 maja br. w Szkole Podstawowej nr 37 odbyła się XIII edycja międzyszkolnego konkursu "Nieletni paragraf" organizowanego przez Komendę Miejską w Szczecinie. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Zuzanna Baran, Natalia Naściuk i Olivier Bondos. Dzięki ich współpracy oraz zaangażowaniu pani pedagog Haliny Koźluk udało się zdobyć zaszczytne II miejsce. W walce o punkty nieocenioną rolę odegrała wspaniała publiczność. Podczas konkursu poruszane były ważne tematy między innymi cyberprzestępczość oraz uzależnienie od narkotyków. Istotną częścią konkursu były scenki rodzajowe przedstawiane przez uczniów VII LO, pokazujące skutki czynów zabronionych oraz zagrożenia czyhające na młodzież zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w konkursie.

Natalia Naściuk, klasa 7b