swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

Powitanie uczniów klas pierwszych

 

Dnia 2 września przywitaliśmy uroczyście w progach naszej szkoły pierwszoklasistów. Część oficjalna rozpoczęła się spotkaniem przy tablicy Sybiraków, gdzie odczytano wiersz poświęcony naszemu Patronowi oraz złożono symboliczną wiązankę kwiatów. Dalsza część uroczystości odbyła się w auli szkoły. Tam Pani Dyrektor oficjalnie powitała nowych uczniów gimnazjum, a ksiądz Proboszcz zachęcił ich do pracy modlitwą, życząc oczywiście sukcesów w nauce. Serdeczne słowa otuchy wygłosił również przedstawiciel Związku Sybiraków. Szkolna grupa taneczna One Step oraz starsi uczniowie z klasy 3b i 3d przygotowali część artystyczną w formie przepowiedni z przymrużeniem oka od naszej szkolnej wróżki. Oby cały okres nauki w gimnazjum przebiegł im w tak  miłej i naukowej atmosferze. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom powodzenia i sukcesów.

 

Magdalena Skowrońska klasa 3d

 

 


 

 

stat4u