swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

Krokusowa Rewolucja

 

 

„Krokusowa Rewolucja”. W tą najbardziej pozytywną akcję społeczną na rzecz Zielonego Szczecina włączyła się także i nasza szkoła , która posiada już wspólne dzieło uczniów i pracowników gimnazjum - ogród szkolny - dumę szkoły . Nasi uczniowie nie tylko sadzili krokusy, ale również z własnego kieszonkowego ufundowali ich zakup . Zasadziliśmy sprawdzone w szczecińskim mikroklimacie odmiany , takie jak : Flower Record – fioletowy, Grand Maitre – niebieski , Jeanne d’Arc – białe , Yellow – żółte .
Większość naszych uczniów udzielała się bardzo aktywnie podczas całego wydarzenia. Mimo brzydkiej pogody wszyscy z uśmiechem na twarzy brali udział w upiększaniu naszej szkoły. Całą naszą pracę udokumentowano na zdjęciach.
Mamy nadzieję , iż te krokusy na przyszkolnym placu za kilka miesięcy ukażą się we wspaniałych kolorach oraz nadadzą naszej szkole uroku. Będzie to dowód naszej wspólnej i owocnej pracy.

tekst : Wiktoria Kulczycka , Alicja Zenka , Pani Monika Wiercińska

zdjęcia : Dominika Rybakowska

 

 


 

stat4u