swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

Matematyka w sporcie

 

20 grudnia w naszej szkole odbyła się impreza ,,Matematyka w sporcie”. W zawodach brały udział wszystkie klasy pierwsze. Aby wygrać trzeba było zdobyć jak najwięcej punktów w jedenastu konkurencjach – pięciu matematycznych i sześciu sportowych. Najlepsza okazała się klasa 1d. Pod koniec można było obejrzeć występy taneczne i gimnastyczne uczniów naszej szkoły. Nagrody otrzymały również osoby które wzięły udział w konkursie matematyczno - sportowym ogłoszonym w szkole przed zawodami. Na imprezie pojawili się  Mikołaje i Mikołajki, którzy aktywnie uczestniczyli w zawodach.
Dziękujemy za udział w zabawie i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

Natalia Dyjak klasa 3b


 

stat4u