Mały Konkurs Recytatorski w Siódemce

W dniu 08.02.2014r.(sobota) w naszej szkole odbył się kolejny etap (dzielnicowy)  "Małego Konkursu Recytatorskiego".

Wzięło w nim udział dziewiętnaście osób. Z klas 1-3 było ich siedem, a z klas 4-6 i z gimnazjum było ich dwanaście. W miłej atmosferze uczestnicy wyrecytowali utwory. Po pięknym wyrecytowaniu wielu wierszy i testów prozatorskich jury w składzie: Iwona Kowalska-Zych, Maria Hudeczek oraz Iza Szczepańska miały nie lada orzech do zgryzienia, by wybrać trzech laureatów. Między kategorią klas 1-3, a uczestnikami klas 4-6 oraz gimnazjum odbyła się dłuższa przerwa, podczas której rodzice z dziećmi mogli wypić kawą lub herbatę, którą serwowali uczniowie Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków w Szczecinie. Uczestnicy byli zabawiani przez prowadzącego, Jakuba Lachowicza, który tworzył miłą atmosferę przed ogłoszeniem wyników kategorii kl. 1-3. W niej laureatami zostały:

• Zofia Pich SP23,
  • Magdalena Krzywicka  SP37,
  • Natalia Michnik SP37.

W tej kategorii również rozdano cztery wyróżnienia dla Marii Kędziorek, Przemysława Śliwińskiemu, Darii Daraszkiewicz i Mateuszowi Jamrozikowi.

Po zmaganiach klas 4-6 oraz gimnazjum jury po raz kolejny miało trudny wybór. Każdy z uczestników zaprezentował się wspaniale. Po długiej naradzie zostały wybrane laureatki kl. 4-6 :

• Julia Czapiewska SP37,
  • Inez Wilczewska SP37,

a wyróżnienia otrzymali : Aleksandra Kowalska i Grzegorz Jagodziński.

A w kategorii szkól gimnazjalnych laureatami zostali :

•  Olga Dąbrowska Gim. 7,
  • Julia Nowicka Gim. 7,
  •  Piotr Chawziuk Gim. 29.

Następny konkurs odbędzie się dopiero w następnym roku. Gratulujemy i zapraszamy ponownie.

Berenika Szycko