W  Kanie po raz szósty

Zakończony został VI Regionalny Konkurs Literacki organizowany przez nasze gimnazjum we współpracy ze szczecińskim  oddziałem Stowarzyszenia  Nauczycieli Polonistów.

Na gościnnej scenie Teatru Kana wystąpili uczniowie Gimnazjum nr im. Sybiraków w Szczecinie, recytując fragmenty tekstów nagrodzonych w Konkursie Literackim. Program artystyczny został przygotowany przez panie: Joannę  Michalak i Sylwię  Gumowską-Rak. Najważniejszym jednak punktem programu było wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych oraz podziękowań nauczycielom opiekujących młodymi ludźmi. Nagrody i upominki wręczali nasi goście:  - szefowa wydawnictwa Foka, Dorota Grodek- przewodnicząca Rady Rodziców przy Gimnazjum nr 7  im. Sybiraków w Szczecinie oraz przewodnicząca szczecińskiego SNaP.

Uroczystość zakończył poczęstunek w Piwnicy Kany.