Wolontariuszki z Gimnazjum Nr 7 wręczały żonkile

12 kwietnia 2014 wolontariuszki z naszego gimnazjum w centrum handlowym Outlet Park rozdawały żonkile w ramach akcji „Pola Nadziei”.  A wszystko zaczęło się 7 listopada 2013 roku, kiedy to uczennice naszej szkoły na terenie hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie sadziły żonkile. Dzięki temu te właśnie kwiaty były dopełnieniem akcji charytatywnej organizowanej przez owe hospicjum. „Pola Nadziei” to przedsięwzięcie, dzięki któremu możliwa jest zbiórka pieniędzy na potrzeby szczecińskiego hospicjum, a potrzeby są ogromne wymiana sprzętu, zakup nowych łóżek dla pacjentów, uzupełnienie zaopatrzenia medycznego i wiele innych. dziękujemy więc w imieniu organizatorów akcji za hojność szczecinian z prawobrzeża.

Tekst przygotowany przez uczennice Gim Nr 7