Godzina wychowawcza w I a

„Mała pas­ja, często sta­je się początkiem dro­gi do spełnienia marzeń.”

W klasie I A uczniowie przeprowadzili lekcje na temat swoich zainteresowań. Jako pierwsi wystąpili Łukasz Mroczko i Michał Puchalski, którzy przeprowadzili pogawędkę o wędkarstwie. Mogliśmy dowiedzieć się jakie ryby można złowić w Szczecinie i jak należy się do tego zabrać. Odbył się też mały pokaz sprzętu wędkarskiego. Chłopcy zaimponowali nam naprawdę dużą wiedzą. Po ciekawej lekcji wędkarstwa Natalia Kamińska oraz Wiktoria Więckowska opowiedziały nam o swojej pasji, którą jest jeździectwo, było bardzo wesoło, zwłaszcza podczas próby zamienienia krzesła w konia. Na szczęście udało się. Odbył się też pokaz mody jeździeckiej. Cykl lekcji na temat naszych pasji zakończyła Anna Kuś, która podzieliła się z nami swoja wiedzą na temat minerałów. Podziwialiśmy również część jaj kolekcji; niektóre okazy zrobiły na nas niemałe wrażenie. Ania przygotowała dla nas także informacje, jaki kamień jest naszym „szczęśliwym minerałem”. Teraz wiemy już czego szukać. Wszyscy pasjonaci pokazali nam swoje ogromną fascynację tym, co robią. Jesteśmy wdzięczni, że zechcieli podzielić się z nami swoimi zainteresowaniami. Bardzo nam zaimponowali.

Tekst i zdjęcia: Wiktoria Więckowska kl. I a