swMenuFree


Gazetka szkolna

separator.jpg
ksiazka.jpg
ksiazka2.jpg

Zamówienia publiczne

Finał II Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego "Piękno drzew"

 

 ’’Drzewa nie są zielenią: to nasi starsi bracia unieruchomieni,

dawne plemię pokryte sierścią, pełne wilgoci, obrosłe rogami’.

Guido Ceronetii

 

 

Dnia 06.06.2014 r. odbył się finał II Wojewódzkiego Konkursu pt. „Piękno drzew” zorganizowanego przez nasze gimnazjum. . Był objęty patronatem Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Szczecinie oraz mecenatem Prezydenta Miasta.

Zdobywczynią I miejsca została Anna Trela z Gimnazjum nr 16 w Szczecinie za zdjęcie

pt. „Dualizm”, II miejsce zdobyło zdjęcie pt. ”We mgle” autorstwa Julii Łyżwińskiej z Gimnazjum nr 7, III miejsce to fotografia pt. ”Romantyczny poranek” Kamila Ziętka ucznia Gimnazjum nr 34. Wyróżniono także zdjęcia Małgorzaty Dymek z Gimnazjum nr 35 pt. „W ruchu” oraz Weroniki Durys z Gimnazjum nr 7 pt.  ”Niebiańskie drzewo”.

Sam finał został uświetniony częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły pod opieką organizatorek konkursu - pani Moniki Wiercińskiej i pani Sylwii Gumowskiej – Rak. Wszyscy przybyli goście mogli wysłuchać pięknej recytacji  Julii Nowowiejskiej

z kl. I b i Dominiki Rybakowskiej – kl. II e; ciekawostką była także piosenka zaśpiewana przez Sandrę Włodarską, której na ukulele akompaniowała Małgorzata Sokołowska. Występy zakończył taniec szkolnego zespołu. Całą uroczystość poprowadzili z dużym zaangażowaniem uczniowie klas I – Klaudia Sarnecka oraz Jan Pyta. Po wręczeniu wspaniałych nagród laureatom i wyróżnionym,  wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Całą wystawę konkursowych fotografii  można oglądać na korytarzach naszej szkoły. Konkurs stanie się tradycją szkoły, więc zachęcamy wszystkich do udziału w jego kolejnych edycjach.

 

Tekst i zdjęcia :Sylwia Gumowska – Rak i Monika Wiercińska


 

 

stat4u