W CZASIE WAKACJI SEKRETARIAT CZYNNY

W GODZ. 8.00 – 14.00.

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 23.06.2017r.

klasy III - godz.  8.45

lasy I i II - godz. 10.45.

Podium w konkursie Nieletni Paragraf

Jak co roku nasi uczniowie wzięli udział w konkursie Nieletni Paragraf organizowanym przez Komendę Miejską w Szczecinie. Była to XI edycja konkursu. W pierwszym etapie pierwszoklasiści musieli wykazać się wiedzą, rozwiązując test dotyczący odpowiedzialności karnej nieletnich. Wyłoniono spośród nich trójkę najlepiej przygotowanych: Bartosz Złydaszyk 1a, Filip Woźny 1c i Partycja Czajkowska 1b. W etapie drugim wykonali prezentację na temat cyberprzemocy w szkole. To pozwoliło im zakwalifikować się do ścisłego finału. Finał odbył się 31.05.2017 r. w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej w Szczecinie. Tam w trzech zadaniach zespołowych wykazywali się wiedzą miedzy innymi z zakresu Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich. W tym roku poziom wiedzy uczniów zaskoczył jury. Emocji nie było końca, gdyż nasza reprezentacja brała udział w dogrywce. Niemniej jednak udało się! Zdobyliśmy III miejsce na podium. Nasza ekipa wróciła z uśmiechami na twarzach i z nagrodami rzeczowymi wręczonymi przez sponsorów. Podczas finału dopingowała ich klasa 1b, za co bardzo dziękujemy. Serdecznie gratulujemy!!!

Anna Mierzwińska – pedagog szkolny

Zniszczone lub zagubione podręczniki

Informuję, że wpłat za zagubione lub zniszczone podręczniki można dokonywać
tylko na konto szkoły.
Gimnazjum nr 7 w Szczecinie
32102048120000060201287846
w tytule przelewu proszę wpisać: imię i nazwisko ucznia, klasę oraz nazwę książki.

Dyrektor Ewa Zagubień

Sukcesy piłkarzy nożnych

Starsi uczniowie wygrali Halowy Turniej Piłki Nożnej  w naszej szkole i  zajęli drugie miejsce w Wiosennym  Turnieju  Piłki Nożnej organizowanym przez w Gimnazjum nr29.

Reprezentacja  uczniów klas pierwszych w „Lidze z Klasą”  w eliminacjach pokonała Gimnazjum nr 5 i Gimnazjum nr12. W  półfinale wygrała z Gimnazjum 29  a ulegała Gimnazjumnr6. We wtorek  odbędzie się finał  ( cztery najlepsze zespoły). Chłopcy rywalizować będą z klubowymi zespołami z innych szkół.

Gratuluję Waldemar Szczukiewicz